metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


Květen 2009

AC/DC v Austrálii na dračku !

27. května 2009 v 17:34 | Metalka |  AC/DC
http://www.bigrocknroll.com/acdcworld.jpg
Celé 2,3% australské populace si během jednoho dne zakoupilo lístky na AC/DC . V Austrálii žije 21 milionů lidí a půl milionu je uvidí příští rok živě.

Více jak půl milonu prodaných lístků za jeden den vytržilo více než 60 milionů dolarů. Agentura prodávající lístky Ticketek uvedla, že je to prodej historie. Za více než 30letou funkci této prodejní agentury ještě takový prodej lístků za jediný den nezažila.

V Sydney už lístek do předních řad nedostanete 3 400 lístku na tyto místa byly prodány za pouhých 12 minut !

Dani Filth spadl z podia

27. května 2009 v 17:29 | Metalka |  Cradle Of Filth

Metal As Fuck se vyjadřuje :

" Mít Cradle Of Filth ve městě kostelů se zdá být vzrušující a hráli opravdu dobrý výběr songů. Ale Dani Filth spadl z podia během songu, docela děsící konec koncertu byl matoucí a trochu neprofesionální - špatné zakončení jinak dobrého večera. "


fan video :


Video ze studia od Slayer

27. května 2009 v 17:21 | Metalka |  Slayer

Slayer poslali video ze studia konkrétně z natáčení jejich další studiové desky, která vyjde 7.července u Columbia Records .


krátce o novém albu MA

18. května 2009 v 9:54 | Metalka |  Morbid Angel

http://fc00.deviantart.com/fs6/i/2005/079/7/b/Morbid_Angel___David_Vincent_by_JeremySaffer.jpg

Frontmen Morbid Angel Dave Vincent poskytl rozhovor australskému PyroMusic.net . Během rozhovoru se bavili i o novém albu.

Pyromusic.net: Vaše zástupy fanošuků by chtěli vdět jaké jsou novinky ze studia? Jak daleko ve vývojovém procesu nyní jste ?

David Vincent : Pokračujeme velice dobře a jsme z toho velmi nadšeni. Po našich návštvách Vás a pár dalších se vše motá jen kolem nové nahrávky .

Pyromusic.net : Skvělá novina. Už jste se orzhodli o názvu ?

David Vincent : Ještě jsme o to příliš nediskutovali ale jakmile budeme jsem si jistý že tomu dáme nějaké ďábelsky tajemné jméno.
celý článek na : pyromusic.net

Alexi Laiho si opět zlomil ruku

18. května 2009 v 9:46 | Metalka |  Children of Bodom
Photo of Children of Bodom

Je to zde opět ! Alexi si zase zlomil ruku ...... vyjádřil se trefně :

"Oops ... I did it again" ... (oops udělal jsem to opět )

Nehoda se stala v polovině jejich americké tour s Lamb of God , když se K-Man nechal na twitteru slyšet, že si ALexi zlomila ruku. Podle všeho s rukou může vystupovat ale ve veškerém volném čase nosí zpevnění.

Lacuna Coil - Spellbound

7. května 2009 v 17:03 | Metalka |  Lacuna Coil
Nové video kapely ...text ...


Úspěch u Lacuna Coil

7. května 2009 v 17:01 | Metalka |  Lacuna Coil

http://www.musicfolio.com/modernrock/lacuna.jpg

Jedna z nejznámějších italských kapel Lacuna Coil stoupla s masivním úspěchem u jejich nově vydaného alba Shallow Life a potvrdili, že jsou jednou z nejlépe ctěných hardrockových kapel . Album odstartovalo v Billboard chart Top 200 na 16 místě. Tento impozantní vstup do žebříčku kapelu vyšvihl na nejlepší vstup do Billboard chart stejně jako nejvýše umístěný debut v historii Century Media Records.

S albem také bodovali po celém světě, nejlépe v anglii v rock chart na 2. místě. Nová nahrávka byla produkovaná Donem Gilmorem ( Linkin Park, Pearl Jam) ve slavném studiu NRG v Los Angeles.

Christina Scabia (zpěv) úspěch okomentovala : " Díky, díky a díky Vám všem je to krátká doba co Shallow life šel do prodeje a už je v Billboard 200 na 16. místě a jsme z toho naprosto nadšení. Nejvíce ze všeho nemůžeme být šťastnější, že nás podporujete v naší práci, opět. Je to nádherná cesta ,10 let spolu hrajeme se stejným nadšením jako na začátku a díky vám vše funguje. Děkujeme, že jste součástí Lacuna Coil a doufám , že vás brzy uvidíme."

Lacuna Coil dokončila natáčení nového videoklipu " Spellbound" , který se natáčí v jejich rodném městě Milánu ve světově známém klubu Dolce & Gabbana nočním klubu Gold. Řežisér klibu byl Saku .

Kapela je ve finálních týdnech tour spolu s Disturbed a Killswitch Edgage po spojených státech.