metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


Něco o Powerwolf

19. dubna 2009 v 20:41 | Metalka |  Powerwolf

Biografii kapely Powerwolf začíná psát vydání jejich alba "Lupus Dei" v roce 2007. Na rozdíl od jejich počinu "Return in bloodred" z roku 2005 je "Lupus Dei" podle německé verze Metal Hammeru jedno z pěti nejdůležitějších metalových alb vydaných v roce 2007.

Powerwolf následně představují své album na německém Summer Breeze festivalu 2007. Nedlouho poté vyrážejí na turné pod záštitou svédské doom metalové kapely Candlemass. Ještě ani nevystoupí z tourbusu a už mají nabídky na další živá vystoupení. V roce 2008 vystoupili například na Wacen Open.

Po odehrání všech koncertů soustředili "vlci" svou energii do psaní songů.
"Teprve když vidíte kapelu naživo, vnáší to světlo do toho, co kapela je schopná předvést. Tady se ukáží POWERWOLF s hororovou lovící atmosférou" říká zpěvák Attila Dorn.

"Bible of the beast" se stalo mnohem silnějším a tvrdčím albem Powerwolf na kterém nechybí jejich osobitý sound, který u kapely známe. "Když jsme začali psát nové songy vše se stalo volným. Attila dovedl svůj hlas na novou úroveň intenzity a tvrdosti. Poznal spoutu kapel, které předtím neznal a to ho vedlo k intenzitě a jak se posouval posouvala se i celá kapela. Jak proces končil cítili jsme se silnější než všechni ti ležící schovaní vlci byli jsme připraveni vypustit novinku. Psaní songů bylo jako doplňování energií například songy jako "Raise your first evangelist" nebo "Wawewolves of Armenia" . říká kytarista Matthew Greywolf

Po tří měsíčním psaní songů je kapela v Listopadu 2008 připravená jít do studia Kohlekeller Studio blízko Frankfurtu [Německo] a pro prvky z kostela použila kapela kapli blízko Thionville v severní Francii. " Nahraním skutečných varhan dá hudbě mnohem větší pocit lovu. Žádné klávesy to nikdy nemohou napodobit a to je důvod proč to neděláme jednodušší cestou ale nahrajeme vše na skutečných varhanách v kostele." Říká varhaník Falk Maria Schlegel . Kapela také využila 25 zpěváků z Musikhochschule des Saarlandes [Národní konzervatoř klasické hudby] , kteří zpívají sbor ujednáni v 8 skladbách . Myslím že to bylo poprvé co zdi této školy byli otřesené heavy metalem. " směje se Charles Greywolf.

Pro namixování alba Powerwolf pracovali opět s legendárním Frederikem Nordstörmem (In Flames, HammerFall, Dimmu Borgir) ve studiu Fredman kde album dostalo perfektní zvuk se spoustou detailů.

"Bible of the beast" má datum vydání na 29. duben 2009 a v létě se kapela vydá po letních festivalech.


http://www.spirit-of-metal.com/les%20goupes/P/Powerwolf/pics/1.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama