metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


Březen 2008

Angra nedojede :(

25. března 2008 v 14:22 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
Špatná zpráva pro fans Angry ...ta bohužel nedojede ....
Populární němečtí power metalisté BRAINSTORM, kteří mají na kontě čerstvou novinku "Downburst", jsou nově potvrzenou kapelou na festival Masters Of Rock 2008. V tuto chvíli tak nahrazují brazilskou kapelu ANGRA. Ta se dostala do legislativních problémů se svým managementem a je nucena zrušit všechna letošní plánovaná vystoupení. Nicméně máme slib frontmana kapely Kika Loureira, že rádi přijedou do Vizovic v roce 2009!

Lacuna Coil připravují album

25. března 2008 v 11:50 | Vamp |  Lacuna Coil
Lacuna Coil započala s přípravami nového alba Andrea Ferrero:
" Budee teď velmi zaneprázněni prácemi na novém albu Lacuna Coil . Cítíme že jsme teď dosti kreativní se spousty nápady . Chceme ale také napsat spousty nového materiálu než odzvoníme konec prací."
Cristina Scabbia řekla : " toto nové album vám způsobí že budete mít pusy dokořán .. chceme zkusit něco nové něco odlišného co vás rozproudí ještě víc než všechny dosavadní věci od Lacuna Coil "

Disturbed budou hostovat tour FFDP

25. března 2008 v 11:39 | Vamp |  News
Poslední dobou je čímdál více společných tour tentokrát jsou to Five Finger Death Punch ,kteří začátkem dubna odstartují tour s Diturbed :) (data pod perexem )
Five Fingers death punch vyjedou s albem "The Way Of The First " . První nasazený song z této desky "The Bleeding " se umístil na 4.místě v Active Rock Chart .

Blog o TBM

22. března 2008 v 8:13 | Vamp |  Spřátelené Blogy
Navštivte :::

Přiveďte TBM k nám

18. března 2008 v 12:04 | Vamp |  The Birthday Massacre
Ahojky jestli máte stejně jako já rádi The Birthday Massacre tak klikněte SEM a zvokte zemi(Czech Republic) a město (jedno s těch větších Praha ; Brno ) a dejte GO dovyplňte dotazník a hotovo
jen jedna připomínka pro toto hlacsování bychom přivedli The Birthday Massacre od česka musíte být na této stránce zaregistrovaní REGISTRACE - KLIK -

Zlatá platina a koncert v česku

3. března 2008 v 15:19 | Vamp |  Tarja Turunen
Brouzdala jsem po netu a narazila na stránky Tarji . Na kterých byla gratulace k získané zlaté platiny ve Finsku a vůbec první zlaté desky ,kterou získala Tarja v Rusku .
Dál je už potvrzený Tarjin první solový koncert v česku :::
TARJA představí své první sólové album "My Winter Storm" a chystá se odehrát i několik hitů od Nightwish. A pozor! za bicíma nás čeká náš dobrý známý, bicman Mike Terrana. Další koncertní lahůdka je tady - neděle 11.5. - sportovní hala Novesta ZLÍN.Předprodej vstupenek přes webové stránky Masters Of Rock za zaváděcí cenu právě zahájen! Sekce vstupenky.

DEF LEPPARD headlinery !!!

3. března 2008 v 15:08 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
Přelomová deska skupiny, která se svým prodejem zařadila mezi nejprodávanější alba vůbec je pochopitelně "Hysteria" . Def Leppard budou v létě headlinerem skandinávského festivalu Sweden Rock, belgického festivalu Graspop, holandského Arrow Classic Rock a českého Masters Of Rock!

WT na show s IM

1. března 2008 v 14:02 | Vamp |  Within Temptation
Skvělé Novinky !
Tento titulek jsem našla na oficiálním webu WITHIN TEMPTATION (web\\blog) .
A zpráva to není opradu malá. WT budou jedni z hostů na show Iron Maiden . Konkrétně na té Londýnské ,která bude 5. července v Twickenham Stadium . Zpěvačka sharon se k tomuto vyjádřila
" Každý člen kapely je velkýmfanouškem Iron Maiden a měli jsme už možnost s nimi spopracovat a byl to poučné jsme velmi oceněni tím že máme možnost hrát s Maidny na tak velkolepém stadionu"