metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


Leden 2008

Behemoth a Dimmu Borgir

30. ledna 2008 v 21:35 | Vamp |  Behemoth
Behemoth potáhnou společné turné s Dimmu Borgir v druhé části The Invaluable Darkness Tour navšíví Severní Ameriku
Data :
Apr. 02 - Sound Academy - Toronto, ON - CANADA
Apr. 03 - Metropolis - Montreal, QC - CANADA
Apr. 04 - The Trocadero - Philadelphia, PA
Apr. 07 - The Myth - Minneapolis, MN

Apocalyptica - S.O.S (Anything but love)

30. ledna 2008 v 21:29 | Vamp |  Apocalyptica
Nové videjko :)
text ....

výhra Arch Enemy

30. ledna 2008 v 21:23 | Vamp |  Arch Enemy
smatopps08xxx.jpg Více než 58,800 švédů volilo a Arch Enemy vyhráli ve švédských metalovích oceněních titul nejlepší Death Metalové Kapely :) koukněte na videjko z akce :)

dále potvrzeni : VOLBEAT a ALESTORM

30. ledna 2008 v 21:10 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
Dmoucí plachty, ostré meče, pomsta a krev, to jsou symboly mladé power - folk metalové čtveřice Alestorm. Bitevní vřavy na rozbouřeném moři, hledání pokladů, pirátská čest - to vše jsou mladíci ALESTORM, kteří nám připlouvají představit svou čerstvou novinku se slibným názvem "Captain Morgan´s Revenge"!
Sympaticky zastřený hlas zkušeného zpěváka Michaela Poulsena vás určitě příjemně překvapí a roztančí v rytmu známých i neznámých rock´n´rollových melodií s dotekem nezapomenutelných 60´let. Někdo je nazývá dokonce ELVIS-Metalem. Na kontě se jim skví novinkové album "Rock The Rebel / Metal The Devil" (2007), které bylo dokonce zvoleno deskou roku v magazínu Metal Hammer a neméně úspěšnou ji shledaly i ostatní prestižní hudební magazíny v čele s Rock Hardem. Kapela je za tuto desku v rodném Dánsku nominována na prestižní hudební ocenění, a to hned ve 4 kategoriích (nejlepší deska roku, nejlepší kapela roku, nejlepší zpěvák a nejlepší dánské album roku) - Vizovice, třeste se!

Enya - Adiemus

30. ledna 2008 v 21:05 | Vamp |  Mp3

ANNIHILATOR na MOR

28. ledna 2008 v 11:17 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
Trash metalová legenda ANNIHILATOR se svým charismatickým frontmanem Jeffem Watersem si odbude na festivale Masters of Rock českou festivalovou premiéru! Potvrzení tohoto vystoupení jsme dohodli osobně s Jeffem, který Vám vzkazuje: "This will be the first ever festival show for Annihilator in CZ and it would be special show for the great Masters of Rock fans for sure!"

Thunderstuck překlad

24. ledna 2008 v 20:10 | Vamp |  Překlady
našla jsem komentář s žádostí o překlad songu AC/DC Thuderstuck
Ohromeny

Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění
Zahřmění

Byl jsem chycen
Uprostřed trati - zahřmění
Rozhlédl jsem se
A já věděl, že pro mě není cesty zpět - zahřmění
Myšlenky mi letěly hlavou
A já přemýšlel, co bych měl udělat - zahřmění
A já věděl
Že mi není pomoci, nic mě před tebou nezachrání - zahřmění

Nově potvrzeno

18. ledna 2008 v 11:13 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
Mladá metalová banda z Rakouska THE SORROW se představí na MOR 2008!
dělička
Říká s, že prosadit se s rockovou muzikou v Rakousku je těžší než vyšplhat na Grossglockner. Tomuto mladému kvartetu se to podařilo, a to dokonce hned svým debutovým albem "Blessings From A Blackened Sky" (2007). THE SORROW představují soudobý moderní metal plný temných riffů, v syrovém vysokorychlostním tempu, se silnými rytmy, melodickými pasážemi i divokými pasážemi, které na koncertech tak posilují krční svaly všech fanoušků. S The Sorrow můžeme na "Masters" čekat velkou nespoutanou brutální metalovou vřavu.
MINISTRY se rozloučí se svou bohatou kariérou na festivalu Masters of Rock!
dělička
Američtí MINISTRY si během své dlouhé kariéry vydobyli nesčetně úspěchů. Několikrát byli nominováni na Grammy, kde je např. v roce 2000 překonali pouze Black Sabbath. Ta nejčerstvější nominace je ale z roku 2007. Ano, Ministry jsou stále aktuální kapela, ale zároveň je to již legenda. Je to vskutku kultovní kapela industriálního metalu. Jak dlouho ještě...? Odpověď je smutná. Než skončí festival Masters of Rock 2008! Ministry vydali album "The Last Sucker" a vyrážejí na světové turné, které ukončí jejich bohatou kariéru. Pro své poslední vystoupení si vybrali podium festivalu "Masters of Rock". Budeme u toho...


dárek na Valentýna

17. ledna 2008 v 19:20 | Vamp |  Type O Negative
Mírně předčasné ? možná ale proč ??? 12 .Unor sejně jako je Valentýn sejně tak imožná ztoho důvodu jak je na oficiálních stránkách napsáno vydají právě na den Sv.Valenýna Type O egative Limitovanou edici ke svému nejnovějšímu albu "Dead again " .
Rozšřená verze bude obsahovat DVD živým záznamem , rozhovory a studiovými videi . V nabídce je i verze ve formě boxu ,která jako dárek obsahuje tričko :)

fotky Norther

17. ledna 2008 v 15:19 | Vamp |  Norther
Nějaké foteny kapely :)
norther 2005 promo pic
Norther with some fans
Norther
Norther live
younger Pete

nový song COF

17. ledna 2008 v 11:54 | Vamp |  Cradle Of Filth
Tady máte na stažení nový song Cradle of Filth - Devil To The Metal :) :) co na něj říkáte ???

MY DYING BRIDE NA MOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17. ledna 2008 v 9:29 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
hohoooooooo ráno ,když sem zabloudila na stránky sem byla happyyyy MY DYING BRIDE potvrdili svou účast a letním festu Masters Of Rock !!!! :) :) who hoo :)

Moonspell mají název desky

15. ledna 2008 v 12:28 | Vamp |  Moonspell
Portugalští metalisti Moonspell vstoupili d stdia začátkem tohoto měsíce spolu s producentemTue Madsenem (THE HAUNTED, DARK TRANQUILLITY, HALFORD) , aby započali natáčení následníka alba MEMORIAL z roku 2006 , kteréby mělo vyjít koncem jara či začátkem léta . ( Moonspell také uvidéme na MOR 2008) !!!
Fernardo Ribiero se ktomuto vyjádřil : " Night Eternal " to bue název nové desky . od 7 až do 31 Ledna 2008 jsou Moonspell ve studiu spolu s Tue Madsenem ,který s kapelou spolupracoval také na "Under Satanae " .
Tituly některých songů jsou již známy : 'Shadow Sun', 'Night Eternal' (title track), 'At Tragic Heights', 'Scorpion Flower', 'Spring of Rage', 'Hers is the Twilight' , některé další budou zveřejnny v průběhu práce . Moonspell se také vyjádřili že oproti posledním Cd bude na novém možnost slyšet prvků jako byly použity naposledy na Irreligious . Fernandotaké prozradil že více než jeho řevu bude slyšet také zpěv a temné efekty .
Portugalští metalisti Moonspell vstoupili dostudiazačátkem tohoto měsíce spolu s producentemTue Madsenem (THE HAUNTED, DARK TRANQUILLITY, HALFORD) , aby započali natáčení následníka alba MEMORIAL z roku 2006 , kteréby mělo vyjít koncem jara či začátkem léta . ( Moonspell také uvidéme na MOR 2008) !!!
Fernardo Ribiero se ktomuto vyjádřil : " Night Eternal " to budenázev nové desky . od 7 až do 31 Ledna 2008 jsou Moonspell ve studiu spolu s Tue Madsenem ,který s kapelou spolupracoval také na "Under Satanae " .
Tituly některých songů jsou již známy : 'Shadow Sun', 'Night Eternal' (title track), 'At Tragic Heights', 'Scorpion Flower', 'Spring of Rage', 'Hers is the Twilight' , některé další budou zveřejnny v průběhu práce . Moonspell se také vyjádřili že oproti posledním Cd bude na novém možnost slyšet prvků jako byly použity naposledy na Irreligious . Fernandotaké prozradil že více než jeho řevu bude slyšet také zpěv a temné efekty .

Odsunutí koncertů

15. ledna 2008 v 12:05 | Vamp |  Epica
Gothic metalová kapela EPICA oznámila, že ze zdravotních důvodů přesouvá své turné k nové desce "The Divine Conspiracy". Toto přesunutí se týká také plánovaného koncertu v PRAZE, Rock Café 10.2.2008! Zpěvačka Simone Simons trpí bakteriální infekcí, která jí bohužel nedovoluje cestovat. Její léčení zabere delší dobu, ale kapela slibuje náhradní termíny všech odložených show ve velmi brzké době (již v tomto týdnu). Oficiální vyjádření k přesunutí turné najdete "zde". Nový termín pražského koncertu se dovíte velmi brzy, sledujte tyto stránky! Vstupenky zůstávají v platnosti! Děkujeme za pochopení.

MOR : nově potvrzeno

15. ledna 2008 v 12:02 | Vamp |  MASTERS OF ROCK [NEWS]
Zabloudila jsem na stránky MOR a jsou tam nově potvrzené kapely první je dívčí kapela ze švédska FOUREVER jejich videoTADY
Další kdo potvrdili účast je DOGA v rámci již 20 let své existence .
Další a poslední co tam prozatím byla zveřejněná je kapla relativně nová avšak složená z členů jen těch nejlepších jako jsou In Flames, Evergrey, Gardenian, Passenger, The Crown.

Dani s new vlasama

13. ledna 2008 v 20:24 | Vamp |  Cradle Of Filth
no jako nevím jak u vás ale : "bleeeeee" to mu vůbec nesluší !!!

Michel Amott guitars :)

12. ledna 2008 v 21:29 | Vamp |  Arch Enemy
kytar\ Micheal Amotta s jeho autogramem

korpiklaani - Tervaskanto

12. ledna 2008 v 16:35 | Vamp |  Korpiklaani
video uplě skqělé k sngu z nového alba
text...

Tarja Turunen - I Walk Alone (Live)

12. ledna 2008 v 16:23 | Vamp |  Tarja Turunen
Tady vpadá užasně a to její nové Cd je moc dobré se musím pochlubit sem si ho koupila :) :) :)