metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


Krutost války [moje povídka ]

24. července 2007 v 7:55 | Vamp |  Příběhy
Tak zase jednou jedna moje povídka no snad se vám bude líbit prosím napište mi co si o ní myslíte děkuji moc moc moc !!!

Stojí nyní v prudkém dešti na místě horším než jakékoliv jiné ,stojí naproti sobě v ruce svírajíc jedinou naději na přežití . Pevně sevřená víčka ,ze kterých si slzy razí cestu i přes silný odpor mladíků - neskryjí svůj strach .
Jen pár sekund zapomenou na jakém místě se nacházejí ,na pár sekund každý zavzpomíná .

Krásné bílé předměstí - ne jen jeden dům je zde důležitý - dům stejný jako všechny v ulici a přesto tak výjimečný - výjimečný neboť nazýváme ho domovem . Na pár sekund zapomenout kde právě je -ocitl se jeden z mladíků u své rodiny - jak chaotické a jindy nepříjemné ráno se změní v tu nejkrásnější pohádku -jakou by chtěl jeho dětem vyprávět . Zapomněl ihned na hrdost ,když viděl své krásné děti po kuchyni pobíhat a svou ženu jak se na ně směje zapomněl na vše co již musel zhlédnout na tom hrozném místě - zapomněl že už je nikdy neuvidí . V tuto chvíli byl zde - se svou rodinou na krásném bílém předměstí .
Rušné ulice,špatný vzduch ,stále nějaká nehoda - jak stresující místo pro druhého z mladíků však právě domovem . Vždy ,když dříve vcházel s dárkem v ruce se objevil ach ano jaká krutost světa že jeho vlastní dítě umírá a při tom otec jej musel opustit na vše nyní zapomněl při pohledu na svou ženu a malou dcerku ocitl se na nejkrásnějším místě ze všech i když ve skutečnosti stál na tom nejhorším .
Krutost světa ? Ano obklopuje nás po celé dny . Dostáváme se do situací o kterých jsme si mysleli že nás potkat nemohou do situací jenž nám byly neznámy a mi si s úsměvem na rtech říkali "nešťastní to lidé " . Není to však svět kdo činí tuto krutost - není to planeta ,která nám dívá život - je to krutost lidí ,kteří jí to tak nevděčně oplácejí .
Oba mladící náhle zvednou své uslzené pohled k tomu druhém .Několik málo chvil dívají se jeden druhém do očí plných strachu a slz - ne strachu ze smrti - strachu že budou dalšími oběťmi krutosti jen hrstky lidí ,kteří takto vidí řešení .
Ano to krutost války mladíky přivedla na ono místo - dva jiné a přitom naprosto stejné mladíky za jiných okolností mohli být přáteli . Za jiných okolností mohli dožít vysokého věku a spokojeně umřít u své rodiny . Není to osud kdo jim to nedopřál jsou to lidé na tolik odvážní že vstoupí do války připisujíc si život právě takovýchto mladíků na své svědomí a natolik chytří že se jí vyhnou a v klidu své rodiny ve vysokém stáří zemřou .
V naprosto nečekanou chvíli oba mladíci padli k zemi v ruce stále svírajíc jedinou naději na přežití - fotografii své rodiny .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Midnight rose Midnight rose | Web | 24. července 2007 v 14:34 | Reagovat

Zlatííí, to je úplně nádherný :o))))) Mooooooc se ti to povedlo. Smutňoučký,ale krásný

2 (o= Šára =o) (o= Šára =o) | E-mail | Web | 24. července 2007 v 18:36 | Reagovat

to je hezký... dojemný..

3 hopicek hopicek | E-mail | 24. července 2007 v 18:59 | Reagovat

je to zajimave podana informace formou povidky... a to docela zdařile, trošičku mi tam chybi něco jako podrobnější úvod do děje, ale co už... to, co to mělo říct, to určitě řeklo... no škoda... heleďte se... stává se! svět je krutej. a dokud tu budou ty pojebaný války a zbraně a vychcaní hlupáci... tak to tak holt bude este u pár mladíků... nejen pár...

chválim... libi se mi to :-*

4 Nilla Nilla | 24. července 2007 v 19:52 | Reagovat

no umíš pěkně psát zaltí je to hodně poutavé....

5 Dodo Dodo | 24. července 2007 v 21:32 | Reagovat

beeeee... je do dojaaaak......   2000kapesniku probrecenejch ......   Je to bomba jen tak dal....  smíšku  ......    je to nadhernej dojak

6 martin martin | 20. dubna 2008 v 15:59 | Reagovat

dobri!!!super piš dal!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama