metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


začátek

14. října 2006 v 10:24 | Metalka |  The Rasmus
The Rasmus
Obrazek
Čtveřice finských kamarádů- Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen a Janne Heiskanen se dobře znali již od školy a než došli ke konečnému názvu The Rasmus, hráli pod různými jmény a vydali 3 desky(Peep, Playboys & Hell of a tester). Jejich styl zasahoval od funky popu až k rap rocku a kluci se nebáli udělat zábavné vánoční songy ve Švédsku nebo cover slavné písničky Ghostbusters. Experimentovali se songy, dost často jezdili turné a vytvořili si slušnou základnu fanoušků. Když dosáhli všeho, čeho může kapela ve Finsku dosáhnout, začali hledat nahrávací společnost, která by jim pomohla prorazit i ve světě.
Janne se rozhodl ukončit své působení v kapele, a tak během roku 2000 nastala výměna bubeníka i nahrávací společnosti. Ke skupině se připojil Aki Hakala, který s nimi dříve jezdil po koncertech a prodával jejich reklamní předměty a nové album ukázalo velkou změnu v textech i samotných písních. Into bylo vydáno v několika evropských zemích a The Rasmus jeli turné po Skandinávii a Německu.
S průlomovým albem, Dead letters byl čas pro jejich obrovský mezinárodní úspěch. Začali hrát melodický melancholický rock s velmi chytlavými melodiemi. Album podporoval mega hit "In the shadows" a bylo vydáno ve všech zemích světa, včetně USA. Celkově se alba prodalo přes 1,5 milionu kopií a The Rasmus získali několik platinových desek a zlatých cen ve Velké Británii, Německu, Mexiku, Itálii, Švýcarsku, Finsku, Švédsku a dalších zemích. Krátce po vydání alba se skupina vydala na 1,5 roční propagačně/koncertní výlet po celém světě.
Několik týdnů po jejich posledním turné po Japonsku, v lednu 2005 se zavřeli do studia a natočili další album Hide from the sun, které bylo vydáno v září 2005 a hned po vydání se vydali na dlouhé turné po Evropě, při kterém svou návštěvou poctili i naši malou zemičku. Dále ještě stihli odjet turné po Asii a společnou koncertní šňůru s HIM a Negative po Rakousku, Švýcarsku a Německu. Navštívili také Ameriku a nyní se chystají na sérii letních festivalů, během které by se měli hned 2x objevit v naší blízkosti- 29.7. 06 ve slovenském Senci a 12.8. 06 v našem hlavním městě Praze na festivalu Love Planet. A na podzim tohoto roku se opět chystají zavřít do studia a natočit novou desku.....
Obrazek

www.myspace.com/therasmus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama