metalky-page.blogc.cz

VÍTEJTE ....\m/
VÝBĚR NADCHÁZEJÍCÍCH KONCERTŮ (LISTOPAD 2010)

Therion  26.11.10 ( Praha, Kult. centrum Vltavská ); 5.11.10 (Zlín)  
lístky
,praha; lístky,zlín [ od 590 Kč ]

Sabaton 7.11.10 ( Praha , Kult. centrum Vltavská ) -

lístky
,praha  [ 590Kč ]

Sonic Syndicate, Blowsight  18.11.10 ( Praha,Modrá Vopice ) -

lístky
[ 275 Kč ]

Lordi 18.11.10 (Praha, Kult. centrum Vltavská ) ; 19.11.10(Ostrava
-
lístky
,praha ; lístky,ostrava[ 590 Kč ]


 Zimní Masters Of Rock 27.11.10 ( Zlín , Sportovní hala Euronics) -

lístky
[od: 650 Kč ]
[ Helloween , Pretty Maids , Paul Gilbert ,Freedom Call ...- zde uvedené koncerty rozhodně nejsou všechny v listopadu se konající
- odkazy na lístky vás navedou do sítě Ticketpro


Resident Evil

15. října 2006 v 9:28 | Metalka |  Filmy

Resident Evil

Resident EvilResident Evil je atypický béčkový zombie horror, který mě rozhodně nenudil, ale kvalit Horizontu události bohužel nedosahuje. Je to film velmi nenáročný a odpočinkový, u kterého netřeba přemýšlet, naopak by to bylo na škodu.
Resident EvilSpolečnost Umbrella má obrovskou vědeckou základnu zvanou Hnízdo - obrovské podzemní město postavené do tvaru vosího hnízda - ve kterém se dělají pokusy nejrůznějších extrémě nebezpečných chemických látek. V Hnízdě dojde k bezpečnostnímu incidentu, kdy z jedné ampulky unikne extrémě nebezpečná látka způsobující oživování mrtvých. Počítačový systém celé město uzavře a nepustí nikoho ani dovnitř ani ven. Do Hnízda je vysláno speciální komando, aby zjistilo, co se stalo a dalo věci dopořádku.
Resident EvilDěj je velmi jednoduchý, více méně se drží své předlohy v počítačové hře, ale nijak neskrývá i inspiraci v jiných filmech. Fanoušci herní předlohy však nejsou spokojěni s jeho atmosférou, která prý kvalit herní předlohy nedosahuje.
V Resident Evil dominují hned dvě ženské postavy. Sympatická Milla Jovovich v hlavní roli postupně odhazuje stále více ze svého úboru a ke konci filmu překvapivě ukáže i něco víc. Michelle Rodriguez je zase v roli drsňačky ze superelitního komanda.
Resident EvilFilm je, stejně jako hra, založen především na akci, která bohužel příliš převažuje nad hororovými prvky. Jako doplněk je k vidění spousta zbraní a zombíků, krve ani tolik ne. Akční scény jsou poměrně efektně prokládány zpomalováním nejrychlejších záběrů.
Resident EvilCelý Resident Evil doprovází možná až moc hlasitá, ale dobře vybraná hudba (Marilyn Manson), která z celého ne příliš složitého filmu dělá jeden dlouhý akční videoklip.
Konec filmu je pak překvapivě povedený, zcela otevřený a předem připravený tak, aby se na děj dalo bez problémů navázat... Apokalypsou. Digitální příšera v závěru je bohužel slabší.

O filmu:

Velká Británie / Německo / Francie, 2002, 100 min
Režie: Paul W.S. Anderson
V hlavníh rolích: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Eric Mabius, Colin Salmon, Heike Makatsch, Jason Isaacs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Navštívil/a Jsem Tyto Stránky

:::::::::::::::::::KLIK::::::::::::::::::::::

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama